مرکز آموزش فروشندگان

مراحل ثبت نام فروشندگان در راکبین

چگونه در راکبین فروشنده شوم؟

فروشگاه اینترنتی راکبین، ضمینه ای را برای فروشندگان موتورسیکلت و لوازم یدکی فراهم آورده تا کالاهایشان را به صورت آنلاین بفروشند. به این ترتیب تولیدکنندگان، واردکنندگان و همچنین کسانی که مغازه یا فروشگاهی داردند می‌توانند از ویترین بزرگ راکبین برای فروش اجناسشان استفاده کنند.

جهت ثبت‌نام در مرکز فروشندگان راکبین، بعد از مطالعه شرایط و قوانین فروشندگان، فرم پیش ثبتنام را از طریق صفحه معرفی پنل فروشندگان تکمیل کرده و ارسال نمائید.

پس از ارسال فرم پیش ثبت نام فروشندگان، کارشناسان اطلاعات را بررسی کرده و در صورت تائید و عدم مشکل، اطلاعات ورود به پنل فروشندگی راکبین برای شما ارسال خواهد شد.

بعد از ورود به پنل فروشندگی راکبین در این مرحله می بایست اطلاعات تکمیلی خود را در بخش پروفایل تکمیل نموده و همچنین تنظیمات فروشگاه خود را انجام دهید.

پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده در پنل فروشندگان، کارشناسان دوباره اطلاعات تکمیلی را بررسی کرده و در صورت عدم وجود نقص، پنل فروشندگی شما را فعال میکنند.

پس از عبور از این مرحله میتوانید محصولات خود را برای انتشار در فروشگاه بارگزاری کرده و قیمت آنها را مشخص نمائید.

در نظر داشته باشید که پس از تکمیل اطلاعات محصول و درخواست انتشار آن، محصول شما در صف بررسی قرار خواهد گرفت و پس از بازبینی کالا توسط کارشناس و تائید آن، محصول شما برای هزاران بازدید کننده قابل مشاهده خواهد بود.

لطفا قبل از انتشار محصول، آموزش ثبت کالا در پنل فروشندگان را مطالعه نمائید.